רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

קטלוג מוצרים

קטלוג מוצרים ברור ואיכותי או חוברת תדמית מרשימה הינם כלי עזר הכרחיים לאנשי שיווק ומכירות. עיצוב קטלוג מקצועי בשילוב הפקה איכותית מקדמים באופן משמעותי את תהליך המכירה ותורמים לחיזוק תהליך עיצוב תדמית החברה.
שנים של נסיון עשיר ומגוון בתחום עיצוב קטלוגים וחוברות, מאפשרים לנו לתת ללקוחותינו מענה כולל ומקצועי באיכות הגבוהה ביותר. שירותי עיצוב קטלוגים של מאי סטודיו כוללים: עיצוב קטלוג או חוברות ייחודי ומרשים, צילום מוצרים וצילום מקצועי, קופירייטינג וכתיבת טקסטים להעברת המסר השיווקי באופן ברור וקולע, הדפסה והפקת קטלוגים באיכות ללא פשרות, ריכוז ואיסוף חומרים, עיבוד תמונות, ועוד...
עיצוב קטלוגים או חוברות מצריך חשיבה מוקדמת, ארגון ותכנון נכון של כל הפרטים הקשורים בקטלוג. יש לדעת מראש כמה מוצרים יכיל הקטלוג או כמה דפים תכיל החוברת, האם ישנן תמונות מוכנות, האם הן איכותיות ומתאימות לדפוס, האם הטקסטים כבר קיימים, האם הקטלוג מיועד לקהל הרחב, או שהוא קטלוג סוכן, חוברת תדמית ללקוחות או למכירה ברשתות ועוד קריטריונים רבים.
לצורך כך, חשוב לבחור סטודיו לגרפיקה בעל ניסיון מוכח בעיצוב קטלוגים, אשר מסוגל לרכז פרויקט כזה, סטודיו בעל היכולת לכוון אותך לאורך התהליך ולבצע עבודה מאורגנת ומתוכננת מראש וזאת על מנת להפיק קטלוג או חוברת מקצועיים ובנוסף, לחסוך ממך זמן ועלויות מיותרות.
כפי שניתן לראות בהמשך דף זה, מאי סטודיו הינו בעל ניסיון רב ומגוון. בנוסף לעיצוב גרפי ברמה גבוהה ביותר, צוות הסטודיו מעמיד לרשות לקוחותיו שירותי צילום מקצועי הניתנים לביצוע בסטודיו או מחוצה לו, שירותי קופירייטינג וכתיבה שיווקית המתאימים לרוח הקטלוג או החוברת.