רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

צילום מקצועי

תמונה אחת שווה אלף מילים
צילום מקצועי ואיכותי עבור קטלוג מוצרים, מודעת פרסום, אריזה,
עיצוב אתר אינטרנט, פרוספקט או תערוכה – יהפוך כל מוצר שיווקי לאיכותי ומרשים.
צילום מוצר
צילום קטלוג
צילום פרסום
צילום מודעות
צילום תעשייתי
צילום מסחרי
צילום לאתר אינטרנט
צילום מבנים - בניינים - ארכיטקטורה
צילום תדמית
צילום תמונות אווירה
צילום טכני
צילום מוצר
צילום מוצר משמש עבור קטלוגים (גם לדפוס וגם לאינטרנט), מודעות, פרוספקטים, תערוכות ואריזות. שימוש נכון בתאורה, הבנת מבנה וייעוד המוצר והתאמת הצילום לעיצוב הקונספט של הקטלוג או המודעה יביאו לתוצאה הטובה ביותר. כמובן שניתן להשלים כל תמונה באמצעות עיבוד ממוחשב מתאים, החלפת הרקע או צריבתו ושינוי של גוונים ותאורה.
צילום מוצרים לקטלוג
אנו מתכננים את מבנה הקטלוג ואת עיצובו בטרם ניגשים לצילום מוצרים. כך, אנו מביאים בחשבון את אופי התמונה הנדרשת ומתאימים אותה באופן מובהק לסוג הקטלוג ולמיקומה בו, ומבטיחים כי המוצרים יוצגו בקטלוג בצורה הטובה ביותר.
צילום לפרסום
קמפיינים לפרסום מבוססים על קונספט רעיוני. אנו מבצעים את מגוון התמונות אשר ישמשו את הקמפיין, בין אם עבור עיצוב מודעת פרסום, עיצוב אריזות, עיצוב אתר האינטרנט ובשלטי חוצות. עיבוד בפוטושופ של התמונה ובתוכנות מתקדמות מאפשר לנו להגיע לתוצאות מדויקות ואיכותיות.
צילום מודעות
מודעות פרסום מציגות מוצר, מבנה, אווירה או קונספט. אנו מבצעים את הצילום תוך התאמה מלאה לעיצוב הגרפי על פי דרישות הלקוח. כל רעיון או קונספט יעברו היטב באמצעות צילום איכותי התואם את המסר שהמודעה צריכה להעביר.
צילום תעשייתי
צילום הממחיש תהליכי עבודה, תהליכי ייצור - עבור היי-טק ומפעלים. צילום המשמש לפרוספקטים, לפרופיל חברה, לעיצוב אתר אינטרנט, למצגת תדמית, לקטלוגים, לכנסים ולתערוכות.
צילום לאתר אינטרנט
צילום עבור אתר אינטרנט חולש על פני תחומים רבים: צילום מוצרים ברזולוציה ובהרכב צבעים המתאימים לאינטרנט, צילום תהליכים על מנת להמחישם באנימציות, צילום פורטרטים של הנהלה וסגל העובדים, צילום ארכיטקטורה (פנים וחוץ) של משרדים ומפעלים ועוד. צילום לאתרי אינטרנט מהווה כלי חשוב ביותר לצורך עיצוב אתרים נכון ומרהיב.
צילום מבנים ו בניינים – ארכיטקטורה
צילום של אתרים עבור חברות בנייה, הנדסה ואדריכלות לצורך הצגת מגוון הפרויקטים שלהם בפרופיל חברה, בהגשת מכרזים, באתר האינטרנט, במודעות ובחומרים שיווקיים. מגוון צילומי חוץ וצילומי פנים בהתאם לדרישות הלקוח, כולל יצירת פרזנטציה 360 מעלות.
צילום תדמית
צילום של חברי הנהלה, משרדי חברה או מפעל לשימוש באתר האינטרנט, בפרופיל חברה או בכל חומר שיווקי אודות החברה. הצילומים תואמים את אופי תדמית החברה ואת קונספט מיתוג החברה.
צילום תמונות אווירה
בחומרים שיווקיים רבים נעשה שימוש בתמונות אווירה: בקטלוגים, במודעות, בכתבות, בספרים ועוד. תמונות אווירה ניתן לרכוש ממאגרי תמונות קיימים אך לא תמיד ניתן למצוא תמונה העונה על הצרכים, האיכות והרזולוציה. אנו מתמחים בצילום תמונות אווירה המותאמות במדויק לצורכי הלקוח, תוך שישמו בהתאם לצורך בעיבוד ממוחשב.