רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

עיצוב תמונות

סטודיו לעיצוב תמונות
השילוב בין עיצוב גרפי אמנותי, ניסיון רב ותוכנות מתקדמות מאפשרים לנו להגיע לתוצאות מדהימות בתחום עיצוב תמונות ועיבוד תמונות ממוחשב.
אין גבול למגוון התוצאות אליהן ניתן להגיע, לאיכות הגבוהה ולרמת היצירתיות.
כל תמונה יכולה לעבור עיבוד ממוחשב על מנת להגיע לתוצאה האופטימאלית. נדרשים לכך טכנולוגיה מתקדמת ויכולת גרפית גבוהה של המעצב.
במאי סטודיו – סטודיו לעיצוב, מחלקה לעיצוב תמונות המתמחה בעיבוד תמונות מקצועי, תיקונים, שינויי גוונים וצבעים, תוספות, ריטושים וכדומה.
בנוסף, אנו מתמחים בעיצוב תמונות בהתאם לדרישות הלקוח על מנת להציג רעיון או תהליך באופן מוחשי, באמצעות תמונה מעובדת, שהיא תוצאה של עבודה מורכבת עם מספר רב של תמונות, איורים, רישומים ואפקטים.
עיצוב תמונות דינאמי:
אנו מתמחים גם בעיבוד תמונות דינאמיות. אנו משלבים בין עיבוד תמונה לאנימציה באמצעות תוכנות אנימציה כמו פלאש, ומסוגלים להמחיש את הרעיון או המסר שהלקוח מעוניין להעביר באופן הברור ביותר.
תחום עיבוד תמונה ועיצוב תמונה משמש גם להפקות דפוס (קטלוגים, מודעות קונספט, פרופיל חברה, אריזות וכדומה) וגם לתחום גרפיקה ואינטרנט (עיצוב אתרי אינטרנט, עיצוב באנרים מיוחדים להמחשת תהליכים, עיצוב מצגות, עיצוב דף בית להמחשת רעיון מסוים, גלריות של תמונות וכדומה).
התמונות איתן אנו עובדים יכולות להיות תמונות שהלקוח מספק לנו, עליהן הוא רוצה לבצע שינויים או תמונות שהוזמנו מאיתנו על ידי הלקוח בהתאם לצרכיו:
בנוסף אנו מעמידים לרשות לקוחותינו צוות צילום מקצועי של מאי סטודיו כדי שיוכלו להזמין כל תמונה שנדרשת וכן את מאגר התמונות הקיים ברשות הסטודיו.