רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים מקצועי
"שילוב של אמנות, ידע ומחשבה עסקית"
החלטת הגולש להשאר באתר זה או אחר אורכת מספר שניות.
בכדי שהגולש ישאר באתר יש להקפיד על מספר דברים חשובים:
עיצוב אתר אטרקטיבי
התמצאות וניווט מהיר של הגולש באתר
טקסטים וכותרות מעוררי עניין לגולשים
תנועה ואפקטים דינאמיים ונעימים
זמן טעינת דפים קצר וללא חלונות קופצים
גלישה מהירה בין דפי ותמונות האתר.
''מאי סטודיו'' הינה חברה לעיצוב אתרים בעלת נסיון עשיר ומגוון בתחום עיצוב אתרי אינטרנט.בנוסף לעיצוב אתר מרשים ומקורי, צוות מעצבי אתרים של הסטודיו נותן מענה מקצועי לכל שאר המרכיבים ההכרחיים לבניית אתר מוצלח:
אפיון אתר בהתאם למטרתו
אפיון אתרים נועד להגדיר את מבנה האתר בהתאם למגוון רב של גורמים עליהם יש לתת את הדעת עוד לפני תחילת עיצוב האתר, כגון: מטרת האתר, מיהו קהל היעד, תחום פעילות ועוד..
בניית אתר בטכנולוגיות שונות
קיימות מספר טכנולוגיות ושיטות בנייה של אתר אינטרנט. הבולטות ביניהן הן טכנולוגיות הפלאש וה-html לסוגיהן. בחירת הטכנולוגיה מבוססת על מספר פרמטרים ולכל אחת מהן יתרונות וחסרונות. כבר במהלך שלב אפיון אתר יש לקחת נושא זה בחשבון.
כתיבה שיווקית של הטקסטים באתר
כתיבת טקסטים לאתר הינו תחום בעל חשיבות עליונה, המצריך שילוב של כתיבה שיווקית ברמה גבוהה עם בחירת מילים ומשפטים שיסייעו לקידום האתר במנועי החיפוש.
תצוגת תמונות ורקעים
תמונות ורקעים באתר אמורים להשתלב באופן טבעי והרמוני ברוח עיצוב האתר. יש להקפיד על בחירת תמונות מתאימות וכאשר מדובר בתמונות של מוצרים קיימים יש להקפיד על איכות ורזולוצייה מתאימות לתצוגה באתר.
עיצוב מצגות פלאש מרהיבות
ניתן לצייד את אתר האינטרנט בבאנר ובגלריות בעלות תנועה המושכות את העין ומעוררות עניין, אך יש להקפיד שלא להפוך אנימציות אילו לתוכן העיקרי של האתר, וכן לדאוג שמשך זמן הטעינה של הדף יהיה קצר ולא מיגע. גולש שמתלהב מאנימצייה טובה בפעמים הראשונות בהן הוא נכנס לאתר עלול להתעייף בכניסות הבאות.
תחזוקה שוטפת ועידכון של האתר
כאשר מדובר באתרים אשר לא מצריכים שינוי תכנים ותמונות באופן שוטף, אנו ממליצים, לאור נסיוננו, שלא לבחור באתר בעל מערכת ניהול תוכן - מכיוון שאתרים מסוג זה, מהווים נטל על הלקוח, עיצוב האתר מוגבל ביותר, קיימת מחוייבות של הלקוח כלפי בעלי המערכת, כרוך בתשלום חודשי. בנוסף, ניהול האתר באופן עצמאי מצריך ידע והבנה בתחום המחשבים וכמובן זמן יקר.
לצורך כך, אנו מציעים שירותי תחזוקה שוטפת של אתרים אותם בנינו. נוסחה זו הינה הפתרון המשתלם ביותר ללקוחותינו המבקשים לחסוך בעלויות ובזמן מבלי להתפשר על איכות התוצאות.
קידום אתר במנועי החיפוש
שירותי קידום אתרים של מאי סטודיו ניתנים אך ורק לאתרים אותם בנינו. הגבלה זו מאפשרת לנו לתת את מלוא תשומת הלב לקידום האתר. אנו מקפידים על אופטימיזצייה, ניתוח של מילות מפתח והתאמות של קודי האתר. שלא כמו רוב חברות הקידום, אנו דואגים לקידום מספר רב של מילות מפתח ולא מתרכזים במילה אחת או שתיים בלבד. בנוסף, אנו מקפידים בקנאות על חוקי הקידום ומסרבים בתוקף לכל שיטות הקידום הפסולות.