רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

מתנות חג לעובדים

מתנות לחג, שי לעובדים, ללקוחות מקורי ואישי.
מתנות לועדי עובדים לחגים, מתנות ללקוחות לכל אירוע
מתנה לחג בעיצוב מקורי ובמחיר מפתיע!
איזה מתנות לעובדים מציעים בשוק ואיזה שי לחג לתת? מוצרי טיפוח? מוצרי מזון? מוצרי צריכה? ומה לגבי התקציב שלכם? איזה ממכלול שי לחגים יענה על כל הדרישות שלכם?
אתם לא רוצים מוצרי פרסום זולים, אתם רוצים שי לעובדים שהוא מוצר איכותי ומרשים אך בתקציב סביר.
אנו במאי סטודיו, עיצבנו והפקנו מתנות לחגים אולטימטיביות ובלעדיות, לכל אותם ארגונים ועסקים, המחפשים מתנה לעובדים ומתנות בנגיעה אישית עם לוגו החברה, שיתאימו להוות מתנות ללקוחות, לעובדים ואפילו מתנות לספקים.
חשוב לכם למצוא מתנה לחגים שתעמוד בתקציב נתון.
כל מבחר המתנות שלנו הינן מתנות מקוריות לחג פרי עיצוב של מאי סטודיו. אילו אינן מתנות אשר מיובאות מהמוניהם מהמזרח ולכן ניתן למצוא אותן אך ורק במאי סטודיו, מה שאומר שהמוצרים לא עוברים מספר ידיים ובנוסף ובזכות העובדה שאנו מפיקים אותם - גם המחיר שלהם אטרקטיבי במיוחד.
כל אחת מן מתנות יכולה להוות בנפרד שי לחג עם לוגו החברה. ניתן להוסיף מתנות אלה לכל מתנה לעובד כמו תלושים או לכל שי אחר כמו סלסילות עם מוצרי מזון או מוצרי טיפוח, בקבוקי יין וכדומה. המחיר הוא כמו עלות של כרטיס ברכה לחג, וכך אתם משדרגים כל מתנה לחג באופן משמעותי, נותנים לעובדים מתנה לחג עם הקדשה אישית, עם לוגו החברה, מתנה שהם לעולם לא יזרקו. מוצרי מזון כמו שוקולדים ויין נצרכים בתאבון אך נזרקים בסופו של דבר לפח. את ספר הברכות, לוח שנה המרהיב, או ספרים כמו הגדה של פסח, הגדת ילדים לפסח, וגם ספר מתכונים לפסח כולם בעיצוב ייחודי של מאי סטודיו הם בוודאי לא יזרקו. וכך תשמר אצלם מתנה אישית עם לוגו החברה לשנים רבות.
מתנות אלה מתאימות מאוד עבור מתנות לוועדי עובדים, מכיוון שניתן למתג אותן, לעצב את הכריכה עם לוגו החברה ובצבעים של הארגון וכך תעניקו לעובדים מתנה שהיא כולה נאמנה לארגון ושומרת על עיצוב תדמית וזהות תאגידית של חברתכם.
מוצרי קידום מכירות אילו עומדים בכל התקציבים ולכן הן עונות לועדי עובדים על המגבלות הפיננסיות ומאפשרות לחלק מתנות לחג לעובדים בסטנדר גבוהה במיוחד ובמקביל לשמור על תקציב נמוך.
מתנות לחגים יכולות לשנות את האווירה בארגון. מתנות יוצרות תחושה של שיתוף ושייכות גם בתקציב לא גבוה. מתנות לחגים יכולות לשפר את המורל גם בתקופות בהן עושים צמצומים ולכן חשוב לתת מתנה לחגים שהיא אישית ועם הקדשה בה תעבירו לעובדים מסר ותחזקו אותם.
דווקא השנה, כאשר חברות רבות עושות צמצומים ושוקלות לוותר על מתנות לחג, חשוב להעניק לעובדים מתנות לחג ולא להסתפק רק בתלושים. לועדי עובדים חשוב לזכור כי עובדים רבים חוששים מפיטורים ולכן חשוב להעלות את המורל שלהם. האחראים לועדי עובדים: בתקציב סמלי של 14.99 ש"ח תוכלו להעניקו לעובדים שלכם מתנות עם תחושה שחושבים עליהם באופן אישי וחשוב לכם שיעבור עליהם החג בשמחה עם בני משפחותיהם.
מתנות לעובדים, ללקוחות ולספקים, מאז ומתמיד עוררו עניין. שי ומתנות לחג הם הזדמנות לחדש קשרים עסקיים ולשפר קשרים קיימים. שי ומתנות לחג הם הזדמנות להגיד תודה ולהביע הערכה. שי ומתנות לחג הם הזדמנות להציע שיתוף פעולה ולספר על תחומי פעילותכם והן מוצרי פרסום לצורך קידום מכירות.
מתנה לחג היא רגע אשר עובדים מחכים לו. הם רוצים שתחדש להם, שתעניק להם מתנה שתרגש אותם. מתנה לחג היא שי אישי ומעניקה לעובדים הרגשה טובה שחשבו עליהם, שהם יקרים לארגון. אם זהו שי לחג שאותו הם יביאו הביתה והוא ישמש את בני המשפחה – הגדלתם לעשות.
למי מתאימים המתנות שלנו?
לועדי עובדים שרוצים להעניק שי לחג ראש השנה או מתנות לפסח שיהוו גם מתנה אישית לכל עובד במחלקה. לעסקים קטנים ובינוניים שרוצים לתת מתנה גם לעובדים וגם מוצרי פרסום ללקוחות אך אין להם תקציב גדול, לחברות גדולות שרוצות לתת לכל מחלקה מתנה שונה, למפעלים המחפשים מתנות מיוחדות לכמות גדולה מאוד של עובדים וגם מוצרי פרסום ללקוחות: מתנות לחגים של מאי סטודיו מסוגלות לתת מענה לכל אחד מהצרכים. מתנות מעוצבות ובאיכות גובהה שהן מוצרי פרסום שאין עוד כמותם בשוק, מוצרי פרסום איכותיים, מוצרי פרסום אישיים, שמהווים מתנה אמיתית שלא תישכח.
ללקוחות רבים שביקשו פתרון יצירתי עבור מתנות לחג לעובדים, מתנות ללקוחות, מתנות עם לוגו החברה, מתנות לצורך קידום מכירות ומתנות שהן מוצרי פרסום רכשו אצלנו שי לחג, והתגובות היו נלהבות. עובדים שקיבלו מתנות אלה פנו אלינו להודות על מתנה אישית ותגובתם הייתה שאלה מוצרי פרסום השימושיים והמרגשים ביותר שקיבלו. הם מחכים לשנה הבאה לקבל את מתנה את המוצר הבא בסדרה...