רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

מיתוג עסק חדש

מיתוג, מדוע זה כל כך חשוב: מציאות שוק העסקים העכשווי מחייבת כל מוצר, עסק או חברה, טובים ככל שיהיו, להישען על מיתוג ייחודי ואיכותי אשר יבליט אותם מעל המתחרים. הקריטריונים הגורמים לנו להחליט איזה מוצר לבחור או עם איזו חברה לעבוד, מבוססים לרוב על המיתוג החזותי. מיתוג זה חייב לשדר אמינות, עוצמה וביטחון. עיצוב תדמית עסקית טובה מקצרת הדרך להצלחה.
מאי סטודיו הינה חברת מיתוג מובילה בעלת ניסיון עשיר בתחום מיתוג עסקים, בניית תדמית , עיצוב תדמית מיתוג מוצרים, תדמית עסקית, יעוץ וליווי תדמיתי לחברות ותיקות וחדשות. צוות הסטודיו מקצועי ובעל תודעת שירות ללא פשרות ומעל לכל בעל יכולת יצירתית גבוהה.
חשוב לזכור כי מיתוג עסקי מקצועי אינו מחייב תקציבים הזויים של משרדי פרסום גדולים. ניתן ואף רצוי להתחיל עם עיצוב תדמית בסיסית הכוללת: עיצוב לוגו, סלוגן, ניירת משרדית וכרטיסי ביקור. מכאן ועל בסיס זה ניתן להתקדם בבטחה ובקצב הנכון לתקציב של כל עסק.
מה זה בעצם זהות תאגידית: זוהי אמנות שמירת שפה עיצובית אחידה בכל החומרים השיווקיים של החברה: לוגו, ניירת משרדית, כרטיסי ביקור, ברושורים, קטלוגים, עיצוב אתרי אינטרנט או מצגות, מיתוג רכבים, עיצוב מודעות ועוד. עיצוב גרפי של מוצרים אלה יגרום לנו לשייכו לחברה ידועה, גם אם היא עדיין לא כזו. לכן, עיצוב תדמית או מיתוג עסקי מקצועי מאפשר החדרת זהות החברה לתודעת הצרכן ומקל על תהליך השיווק והמכירה.