רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

כרטיס ביקור


כרטיס הביקור שלך – כשמו כן הוא.
הגשת כרטיסי ביקור מהווה חלק חשוב מתרבות עולם העסקים.
תדמית החברה שלך מיוצגת בראש וראשונה באמצעות כרטיס הביקור שלך,
כרטיס ביקור חייב להיות מעוצב ברוח עיצוב תדמית החברה שלך. לוגו החברה או העסק שלך, יבוא לידי ביטוי באופן חזותי בכרטיס הביקור שלך ושל כל בעלי התפקידים בחברה או בעסק. כך נוצרת תדמית אחידה המייצגת אותך ואת העסק שלך באופן רציני עסקי ומכובד.
כרטיס ביקור נושא את שמו האישי ותואר או תפקיד של בעל הכרטיס את שם העסק או החברה, לוגו העסק או החברה ופרטי התקשרות. מומלץ לציין את כתובת הדואר האלקטרוני האישית של בעל כרטיס הביקור ואת כתובת האינטרנט של החברה.
גודל סטנדרטי של כרטיסי ביקור עסקי הוא: 5/9 ס"מ. חשוב להדפיס כרטיסי ביקור על נייר באיכות גבוהה ולהקפיד על הדפסה איכותית ( הדפסת פרוצס צבע מלא או צבעי פנטון ) צד אחד או דו צדדי – יש לזכור שכרטיס ביקור מייצג אותך ואת החברה שלך ומעיד על הסטנדרטים של החברה.
עיצוב כרטיס ביקור הוא חלק מעיצוב תדמית החברה. אנו שוקדים על עיצוב גרפי מוקפד של כרטיסי ביקור -בהתאמה לנייר , מעטפות, דפי ממו (תזכירים) וכל הנגזרות הנוספות.
כרטיסי ביקור ניתן להשביח עם תוספות שונות: הטבעת לוגו, הבלטת לוגו, למינציה, לכה ורניש, לכה UV סלקטיבית, נייר ממוחזר מסוגים שונים.
כרטיסי ביקור יכולים להיות בעברית בלבד, באנגלית (או כל שפה אחרת) בלבד, בשתי שפות, מודפסים בצד אחד או משני הצדדים.
כחלק מ עיצוב תדמית החברה, אנו מעצבים פולדר תדמית כאשר על כיס הפולדר חריצים תואמים לכרטיס ביקור. כך תוכל להגיש בפגישות עסקיות פולדר אשר ייצג את החברה שלך ברמה גבוהה ויכיל את כל האינפורמציה החשובה אודות החברה או העסק ושירותיו. בנוסף, יישמר כרטיס ביקור אישי שלך או של כל בעל תפקיד אחר בעסק, כך שיוכלו תמיד ליצור קשר מיידי ובאופן אישי.
ישנם אתרים לעיצוב כרטיסי ביקור המאפשרים לך לעצב בעצמך כרטיס ביקור ולשלוח אותו לדפוס און ליין. היתרון הוא אמנם לוח זמנים קצר יחסית, אך תדמית החברה שלך אינה נשמרת ואינה מוקפדת.
בנוסף ניתן להשיג היום כרטיסי ביקור במחירים זולים מאוד יחסית, באתרים לעיצוב והפקת כרטיסי ביקור, אך אל תוותרו על איכות ההפקה ועל עיצוב כרטיס ביקור תואמים לרמה העסקית אותה אתם שואפים לשדר - בכל פנייה שלכם החוצה – מול הלקוחות, מול הספקים וגם מול המתחרים.