רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

איור רישום

איור, ציור, רישומים
איור וציור הוא יצירה שמטרתה להעביר מסר באופן ויזואלי שאינו מילולי. איור וציור יכול להוות יצירה בפני עצמה או לשמש כתוספת ויזואלית לטקסט כתוב.
איור וציור יכולים ליצור אשליה של תנועה, של מרחב, של אור וצל, של עומק ונפח והם משמשים להעברת מסרים, תחושות, אוירה, המחשה, רגשות ודעות.
בעולם הטכנולוגי המודרני, איורים נעשים גם בטכניקות ממוחשבות מתקדמות ומשמשים במודעות פרסום, סרטי פרסומת, פרסומים ברשת האינטרנט, עיצוב אריזות, עיצוב לוגו, עיצוב סמל ואייקון, עיצוב שערים למגזינים וספרים, להמחשות חומר עיוני מכל סוג וכמובן איור ספרים ואיור ספרי ילדים.
כל טכניקות האיור המסורתיות משמשות אותנו גם היום ולעיתים נעשה שילוב ביניהן לבין הטכניקות הממוחשבות. התוצאות מדהימות.
איור וציור ספרים: ספרי ילדים, ספרי עיון וספרי קריאה
איור וציור ספרים משמש לצורך המחשת הטקסט הכתוב, לצורך יצירת אוירה והעברת תחושות ולעיצוב עטיפת הספר. ניתן לעשות שימוש באיור או בציור בכל טכניקה, בשילוב טכניקות, באיור קיים מתוך מאגר הסטודיו או בהזמנה אישית ובהתאמה לצרכי הלקוח.
איור וציור ספרי ילדים
איור וציור בספרי ילדים משמש פעמים רבות כחלק בלתי נפרד מהיצירה עצמה.
איור, ציור ותרשימים בספרי עיון
לצורך המחשת רעיונות או תהליכים, נעזרים פעמים רבות באיור, ציור, תרשימים וגרפים מסוגים שונים.
אנו במאי סטודיו מתמחים בהבנת חומרים טכניים מקצועיים ועיוניים ותרגומם לאיור או תרשים הממחיש את התהליך באופן ויזואלי, קליט וברור.
איורים ותרשימים ברמה גבוהה מאפשרים לקורא להבין ולקלוט: רעיון מופשט, פעולה של מכשיר או מכונה, תהליכים כימיים, מבנה ארגוני, תהליך עבודה,
טכניקות איור וציור
ציור בשמן – טכניקה של ציור בצבעים על בסיס שמן, בשכבות צבע באמצעותן ניתן ליצור פרטים ועומק
צבעי פסטל – גירי פסטל, פסטל רך ופסטל שמן. אחת מהטכניקות העתיקות ביותר עוד מתקופת ציורי המערות. צבעים אלה מאפשרים ליצור קווים מדויקים ומשמשים בטכניקות רישום מגוונות.
צבעי מים ואקוורל – צבעים על בסיס מים, אשר באמצעות מכחול רך ותוך יצירת שכבות צבע דקות עד שקופות מצטברים הפיגמנטים על גבי המשטח ונוצרים גוונים בדרגות שקיפות שונות.
צבעי גואש – צבעי מים אטומים, אשר נספגים בנייר ויוצרים שכבת צבע מלאה ואטומה. הם מתייבשים במהירות ומאפשרים עבודה בשכבות.
רישום – שימוש בקווים במקום בכתמי צבע, בדרך כלל באמצעות עפרון או דיו. טכניקה אשר התפתחה מציור של סקיצות בגוון אחד – כבסיס לציור בצבע. כיום רישום בעפרונות צבעוניים מאפשר ליצור גוונים וקומפוזיציות מפותחות.
אקריליק – פיגמנט משולב בפולימר אקרילי היוצר שכבת טבע אטומה. צבעים אלה מדוללים במים וניתן להגיע לתוצאות דומות לצבעי שמן או גואש. ייבושם מהיר מאוד.
איירבראש – מברשת אוויר המתיזה את הצבע על גבי המשטח, מאפשרת ציור על גבי משטחים לא קונבנציונליים כמו קירות ובניינים.
איור או ציור ממוחשב
ברשותנו הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר לאיור וציור ממוחשב. כלים חכמים אלה מדמים את כלי העבודה המסורתיים (עפרון, מכחול, צבע וכדומה) תוך שהן מוסיפות כלים מתקדמים ייחודיים ואפקטים מסוגים שונים. ניתן לאייר ולצייר כל דבר ובכל טכניקה – הכל בהתאם לצרכי הלקוח. ניתן לעשות שילוב של איור וקטורי עם תמונה ועיבוד ממוחשב שלהם. אנו מתמחים ביצירת אנימציה. מצגות אלה יכולות להמחיש מכשיר או כלי ואת אופן פעולתו, לרבות המצאות ופטנטים אשר טרם יצאו לאור, גם כתחליף לבניית אב טיפוס.