רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

אודות

כאן תוכלו לקרוא אודות השירותים ולהתרשם מעבודות גרפיקה ואינטרנט המבוצעים באהבה ובמקצועיות על ידי גרפיקאים, מעצבים, בוני אתרים ומגוון בעלי המקצוע המוכשרים של מאי סטודיו.
מאי סטודיו הינה חברת עיצוב ברמה גבוהה ואיכותית ביותר. צוות הסטודיו מכיל בין היתר גרפיקאים, מעצבים גרפיים, ובעלי מקצוע עם ניסיון רב ותודעת שירות גבוהה במיוחד.
לנוחות לקוחותינו, מכיל הסטודיו שלוש מחלקות עיקריות:
1. מחלקת גרפיקה
2. מחלקת אינטרנט
3. שירותים משלימים
שילוב זה מאפשר לנו לתת את הפתרון המקצועי והמוצלח ביותר ללקוחותינו, מונע את הסחבת הנגרמת מעבודה מול חברות עיצוב או גרפיקאים המתמחים בתחום מקצועי יחיד. חברות עיצוב או גרפיקאים אלה מעבירים את העבודה לספקים חיצוניים אחרים וכך אתה מוצא עצמך כלקוח בין הכיסאות. שיטת העבודה של מאי סטודיו חוסכת לכם זמן, משאבים כספיים ואנרגיות מיותרות. הפרויקט על כל שלביו מבוצע אצלנו בסטודיו על מנת לספק לכם חבילת שירות כוללת ומקיפה.
1. מחלקת עיצוב גראפי
המחלקה עוסקת בעיצוב גראפי ברמה גבוהה מאוד: מיתוג, עיצוב לוגו, עיצוב תדמית עסקית, עיצוב פולדרים, פרופיל חברה, עיצוב כרטיסי ביקור, ברושור, קטלוגים, חוברות, פרוספקטים, מודעות פרסום וכל המוצרים הנדרשים על מנת לקדם את העסק ולשווק אותו באופן בולט ומקצועי.
2. מחלקת אינטרנט ומולטימדיה
המחלקה מתמחה בכל הקשור לאתרי אינטרנט: אפיון אתרים, עיצוב אתרי אינטרנט, הקמת אתרים, קידום במנועי חיפוש, אתרי html, אתרי פלאש Flash ואתרי ניהול תוכן עיצוב מצגות מקצועיות ומרהיבות לכל תכלית, עיצוב ובניית באנרים לאתרים או לפרסום. יתרון בולט של הסטודיו הינו העובדה, שתחת קורת גג אחת, יבוצעו במקצועיות כל שלבי הקמת אתר כך נוצרת התאמה מלאה בין הגורמים השונים ועולה לאוויר אתר מוצלח בעל נוכחות משכנעת ומקצועית בזירת העסקים החשובה כל כך באינטרנט.
3. מחלקת שירותים משלימים
מניסיוננו אנו יודעים שרוב הלקוחות המבקשים עבודות גרפיקה כגון עיצוב קטלוג, פרוספקט או אפילו עיצוב אתרי אינטרנט, אינם מוצאים את הזמן הנחוץ לכתיבת טקסטים שיווקיים עבור עבודותיהם, גם לא את הזמן לצילומי קטלוג או תמונות לאתר ובטח לא את הזמן והאנרגיות הנחוצות לצורך הפקות דפוס של המוצר הסופי.
אנו חברת גרפיקה הנבדלת משאר חברות עיצוב בכך שאנו יודעים לתת באופן האיכותי והמקצועי ביותר את כל שלל השירותים הדרושים לצורך ביצוע פרויקט בשלמותו. בין יתר השירותים אנו מציעים שרותי קופירייטינג מקצועיים, כתיבה שיווקית לאינטרנט ולדפוס, צילום מקצועי (צילומי חוץ או צילום מוצרים), ביצוע מרהיב של רישומים ואיורים, הפקות דפוס באיכות הגבוהה ביותר ובנוסף עיצוב והפקת מוצרי קידום מכירות ייחודיים וממותגים ברוח החברה ובמיוחד צוות גרפיקאים איכותי ומקצועי.
אנו מאמינים בשיתוף פעולה ובונים מערכת יחסים של אמון והבנה עם לקוחותינו לאורך זמן. לקוחותינו שמחים לגלות שמצאו "בית" המעניק להם פתרון מקצועי ואנו שמחים להגיע לתוצאות ולנוע איתם קדימה